Консултации

ГРАФИК ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА ЧАСА ЗА КОНСУЛТИРАНЕ НА РОДИТЕЛИ И УЧЕНИЦИ И ВОДЕНЕ НА УЧИЛИЩНАТА ДОКУМЕНТАЦИЯ

за втория учебен срок, 2020 / 2021 учебна година
Утвърден със Заповед №234/ 02.02.2021 г. на директора на гимназията

КласКЛАСЕН РЪКОВОДИТЕЛВреме на провеждане Място на провеждане
8а КЛАСЕрхат МустафаВТОРНИК - 11.30 - 12.10Каб. 402
9а КЛАСДаниела ГеоргиеваВТОРНИК - 09.40 - 10.20Каб. 404
9б КЛАСНадя КръстеваПОНЕДЕЛНИК - 10.30 - 11.10Каб. 404
10 КЛАСНурие ДжелилСРЯДА - 08.00 - 08.40Каб. 303
11 КЛАСЕлиз БакалВТОРНИК - 08.50 - 09.30Каб. 301
12 КЛАСТодорка ТодороваСРЯДА - 08.00 - 08.40Каб. 401


ГРАФИК за приемно време на педагогическите специалисти за среща с родители през втория учебен срок на учебната 2020/2021 г.

Утвърден със Заповед №233/ 02.02.2021 г.

Анета Петлешкова - зам директор, уч. дейностВторник09.30 - 10.10 ч.Каб. Счетоводство
Галина Борисова - старши учителСряда10.10 - 10.50 ч.Каб. 401
Даниела Георгиева - старши учителСряда10.10 - 10.50 ч.Каб. 401
Тодорка Костадинова - старши учителПонеделник10.10 - 10.50 ч.Каб. 401
Невяна Петкова - старши учителВторник10.10 - 10.50 ч.Каб. 401
Надя Кръстева - старши учителПонеделник09.30 - 10.10 ч.Каб. 401
Димитър Иванов - старши учителСряда09.30 - 10.10 ч.Каб. 102
Ервин Ибрям - учителПонеделник09.30 - 10.10 ч.Каб. 401
Ерхат Мустафа - учителПонеделник09.30 - 10.10 ч.Каб. 101
Елиз Бакал - учителСряда11.00 - 09.40 ч.Каб. 401
Рашид Абтула - учителСряда09.40 - 10.20 ч.Каб. 101
Калоян Кръстев - учителПонеделник09.30 - 10.10 ч.Каб. 401
Нурие Джелил - Педагогочески съветникПонеделник09.00 - 10.00 ч.Ресурсен кабинет
Вторник08.00 - 13.00 ч.
Сряда08.00 - 10.30 ч.
Четвъртък08.00 - 10.30 ч.
Петък08.00 - 12.00 ч.


ГРАФИК за КОНСУЛТАЦИИ на учители по учебни предмети през втория учебен срок на учебната 2020/2021 г.

Утвърден със Заповед №237/02.02.2021 г.

УчителУчебен предметДен от седмицатаЧас на провежданеМясто на провеждане
Гинка ЙордановаПредприемачество, ИкономикаВторник12.40 - 13.20 ч.Каб. 301
Анета ПетлешковаМатематикаВторник12.40 - 13.20 ч.Каб. 302
Галина БорисоваБЕЛ, ФилософияСряда13.30 - 14.10 ч.Каб. 301
Нурие ДжелилБЕЛСряда13.30 - 14.10 ч.Каб. 303
Невяна ПетковаИстория,География, Свят и личност, ИкономикаПонеделник14.00 - 14.40 ч.Каб. 401
Елиз БакалИТ, Математика,ФизикаЧетвъртък14.00 - 14.40 ч.Каб. 302
Надя КръстеваЖивотновъдство, СМХВП, ТО, ТС, БМ, МикробиологияВторник12.40 - 13.20 ч.Каб. 404
Рашид АбтулаЖивотновъдство, ТО, ТС, ОТХП, СМХВП, ПчеларствоЧетвъртък14.00 - 14.40 ч.Каб. 101
Даниела ГеоргиеваРастениевъдство, РЗ, Почвознание, ОМРЧетвъртък14.00 - 14.40 ч.Каб. 402
Тодорка КостадиноваБиология и ЗОО,АЕ, Химия и ООССряда14.00 - 14.40 ч.Каб. 304
Ервин ИбрямФизика и ИТВторник13.30 - 14.10 ч.Каб. 303
Димитър ИвановТА, ССТ, ЗТ, ЕЗТПонеделник14.50 - 15.30 ч.Каб. 102
Ерхат МустафаБД, Машинознание, ЗТ, ЕЗТ, ОЗСряда14.00 - 14.40 ч.Каб. 102
Калоян КръстевАЕ, Философия, ЗБУТПонеделник14.50 - 15.30 ч.Каб. 304


© 2021 ПГСС - СИТОВО. Всички права запазение. Дизайн MADHOUSE Studio